ضایعات-کارتن-پرسی-یزد

ضایعات کارتن، به راحتی می تواند پس از بازیافت به چرخه ی تولید برگردد. به همین دلیل یکی از مواردی که در صنایع بسته بندی از بازار خوبی برخوردار است، کارتن است. خرید و فروش ضایعات کارتن ضایعاتی جهت بازیافت به قیمت روز ضایعات، جهت استفاده در بسته بندی انواع محصولات صنعتی و خانگی کاربرد فراوانی دارد. ضایعات کارتن از نظر نوع، تناژ، درصد رطوبت و … دارای انواع متفاوتی است که به آن اشاره می نماییم.

انواع ضایعات کارتن

برای تولید کاغذ های بازیافتی متفاوت از انواع مختلف ضایعات استفاده می گردد. به عنوان نمونه پوشال سفید برای تولید کاغذ وایت تاپ مورد استفاده قرار می گیرد و کارتن پرسی کرم و قهوه ای برای تولید کاغذ لاینر مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید در این مقاله انواع آن را ملاحظه فرمایید.

بازیافت کارتن در زمینه کمک به محیط زیست نیز تاثیر فراوانی دارد که ما در مقاله بازیافت کاغذ چه مزایایی دارد به توضیح آن پرداخته ایم.

قیمت ضایعات کارتن پرسی

با توجه به اینکه کیفیت بار ارسالی در بازدهی خط بازیافت بسیار تاثیر گذار است، قیمت خرید آن نیز بر اساس این کیفیت تغییر می یابد.
وجود بعضی از اشیاء مانند شیشه یا فلز های برنده سبب ایجاد خسارت های زیادی به قسمت های خط بازیافت می گردد. بنابراین نخریدن باری که این موارد را داشته باشد برای کارخانه به صرفه تر است.
از موارد دیگری که امکان دارد در بار یافت شود، خاک و سنگ است. این مواد نیز به خط آسیب زده و به دلیل داشتن جرم حجمی بالا وزن بار را به صورت کاذب بالا می برد.
موارد دیگری از قبیل کاغذ روزنامه، دفتر، کتاب، کارتن هایی با چاپ لمینیت و … نیز در میان بار یافت می شود که از دید کارخانه مطلوب نیست.
اما متداول ترین نوع موردی که بر قیمت خرید تاثیر می گذارد میزان رطوبت بار است. بارها دیده شده افراد سود جو به بار خود آب اضافه کرده تا وزن آن را افزایش دهند.
هر شرکت به صورت دستی یا ماشینی میزان رطوبت یا ناخالصی های دیگر بار را تشخیص داده و به همان میزان از مقدار وزن بار کسر می نماید.
حداکثر میزان ناخالصی که مورد تایید کارخانه است و بار با کسر میزان ناخالصی تخلیه می گردد، 10 درصد است. بنابراین به علت تخلیه نشدن بار بالای ایم مقدار ممکن است فرستنده بار ضایعات کارتن دچار خسارت گردد.

قیمت ضایعات کارتن امروز یزد

گروه تک سان کارتن با سال ها تجربه در خرید و فروش انواع ضایعات کارتن پرسی و فله در یزد توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. لذا شما می توانید جهت دریافت قیمت روز خرید در یزد با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول (FAQ)

نحوه تسویه ی بار چگونه است؟

پرداخت و تسویه ی بار ارسالی بعد از توافق از یک روز تا یک هفته می تواند متغیر باشد

محل تحویل بار کجاست؟

محل تحویل بار درب کارخانه شهرک صنعتی یزد است.

نحوه ی محاسبه ی قیمت ضایعات کارتن ارسالی چگونه است؟

بار پرس کارتن ارسالی ابتدا توسط مامور درصد زنی کارخانه بررسی می گردد و پس از اعلام میزان درصد بار و موافقت فرستنده بار تخلیه می گردد. شایان ذکر است قیمت واحد خرید قبل از ارسال اعلام می گردد.