ورق-کارتن-پنج-لایه

ورق کارتن پنج لایه چیست

ورق کارتن 5 لایه همانطور که از نامش مشخص است از اتصال پنج لایه کاغذ کارتن ساخته می شود. این ورق به دلیل داشتن لایه های بیشتر نسبت به ورق کارتن سه لایه محکم تر است. در ساخت این نوع ورق کارتن از سه لایه کاغذ صاف یا linear و دو لایه کاغذ موج دار یا کنگره دار یا corrugated استفاده می شود.

این استحکام بالا این نوع ورق را برای تبدیل شدن به جعبه ی کالای سنگین مناسب می سازد. معمولا با استفاده از این نوع ورق می توان جعبه ها یی ساخت که توان تحمل وزن بین 15 تا 45 کیلوگرم را دارا باشند. دلیل این اختلاف بین 10 تا 45 گرماژ کاغذ و نوع کاغذ و فلوت است. هر چه گرماژ کاغذ مورد استفاده بیشتر باشد تحمل وزن بالاتری دارد. همچنین هر چه جنس کاغذ مورد استفاده دارای مواد تازه تری در ترکیبات خود باشد، ورق کارتن نهایی محکم تراست. و قابلیت استفاده در جعبه هایی که برای کالاهای سنگین ساخته شده را پیدا می کند.

ورق-5-لایه-b-c

مزایای ورق کارتن 5 لایه

1- دارای قابلیت بازیافت است
2- در اندازه های مختلف قابل تولید است
3- مناسب برای نگهداری طولانی مدت وسایل به دلیل استحکام بالا است
4- دارای مقاومت بالاست و به همین دلیل در سایز های بزرگ هم تولید می شود

کاربرد کارتن پنج لایه (کارتن 5 لا)

جعبه کارتن با این نوع ورق دارای توانایی تحمل وزن بالا است. لذا می توان از آن در ساخت کارتن لوازم خانگی بزرگ مثل یخچال و تلویزیون و گاز، قطعات صنعتی سنگین، کارتن میوه، کارتن تخم مرغ و … استفاده کرد.

فلوت ورق

این نوع ورق می تواند بر اساس نیاز مشتری و میزان بودجه ی خود با فلوت های مختلف تولید گردد. نام فلوت های رایج A, B, C, E, F است. ورق کارتن پنج لایه، ترکیب دو نوع فلوت در کنار هم است (به عنوان مثال ورق کارتن B-C یا C-E).

قیمت ورق کارتن 5 لایه

بهای این کالا وابسته به ابعاد و نوع کاغذ درخواستی و همچنین فلوت مورد استفاده است. لذا شما می توانید با تماس با واحد فروش شرکت تک سان کارتن لیست قیمت انواع ورق کارتن و کاغذ کارتن را دریافت نمایید.

ورق کارتن 5 لایه ویدئو

در این قسمت شما می توانید ویدئو مربوط به خط تولید ورق کارتن 5 لا را مشاهده نمایید:

خرید ورق کارتن پنج لایه یزد

یزد همواره یکی از استان های پیشرو در زمینه تولید ورق کارتن و انواع کاغذ بازیافتی بوده است. لذا شما می توانید با گروه فروش مجموعه ی تک سان کارتن جهت دریافت لیست قیمت انواع ورق در این استان در ارتباط باشید.